Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

PLATBA

Při nákupu v našem internetovém obchodě máte možnost zaplatit za objednané zboží hned několika způsoby.


     Na dobírku/v hotovosti    
Pokud nejte majitelem bankovního účtu, nebo je pro Vás jen pohodlnější zaplatit za zboží hotověm není problém! Zboží zaplatíte při doručení Vámi zvolenému přepravci. Přepravní společnosti DHL a DPD navíc umožňují zákazníkům zaplatit platební kartou!

V případě, že jste si jako způsob přepravy vybrali osobní odběr na jedné z našich výdejen, hotovost od Vás převezmeme při předávce zboží. V případě platby karou bude účtována přirážka 2% z celkové ceny.     Bankovním převodem     
Prosíme zákazníky, aby s platbou vždy vyčkali na zaslání faktury na e-mail.

Platbu běžným příkazem k úhradě můžete realizovat hned několika způsoby. Jedna z nejběžnějších variant, jak rychle a pohodlně zaplatit, je využít možnosti internetového bankovnictví. Projdete běžnou přihlašovací procedurou, zvolíte běžný příkaz k úhradě a vyplníte všechna potřebná pole. Po té stačí jen příkaz odeslat ke zpracování a za zboží je prakticky zaplaceno.

Ne každý však ke svému účtu internetové bankovnictví využívá. V takovém případě se nabízí možnost, zajít si přímo na pobočku Vaší banky. Zde si vyplníte formulář (Příkaz k úhradě), který je běžně dostupný v jakékoli bance a přejdete s ním k pokladně.

Záleží pouze na Vašich možnostech a prioritách, pro kterou z těchto variant se rozhodnete! Mějte však na paměti, že především při mezibankovním styku (Vaše banka není stajná jako ta naše) chvíli trvá, než se peníze z účtu na účet převedou.


Výhody nákupu u nás:

* Tradice od roku 1991
na trhu s elektronikou jsme již více než 20let
* Zákaznická linka
operátoři naší zákaznické linky jsou plně připraveni se věnovat Vašim potřebám a přáním. V případě potíží Vám ochotně poradí jak postupovat v případě reklamace, či kde najít nejbližší autorizovaný servis.
* Nákup na splátky
nedostává se Vám finanční hotovosti, ale nutně by jste potřebovali novou pračku, ledničku či jiný spotřebič? Využijte v našem obchodě možnost nakoupit zboží na splátky. Pro Vaše pohodlí a možnost volby jsme připravili různé možnosti financování, včetně výhodných splátek bez navýšení.
* Zboží určené pro český trh
prodáváme pouze výrobky oficiálních českých zastoupení jednotlivých značek
* Doprava zdarma
u vybraných modelů nabízíme dopravu zdarma, jejich seznam naleznete zde
KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Provozovatel: Prodejny OK1, Ing.Ctirad Štaud, Náměstí Míru 79, 568 02 Svitavy

JavaScript musí být povolen